Hissiz

Hissiz Kelime Anlamı Nedir ? 1-)Duygusuz:"Gösterdiği arkadaşlığa, bağlılığa karşı hissiz kalamazdı, onun boynuna sarıldı." Trabzonspor maçında bandaj çok sıkıldı ve bileğim hareketsiz ve Hissiz kaldı.

Responsive image
YAZAR
Lemariz Müjde Albayrak
DOSYA BOYUTU
3,90 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786054799497

Bir Hissiz kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Hissiz kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Lemariz Müjde Albayrak tarafından yazılmıştır.


Aşkın en derinden, inkâr edildiği yerden ortaya çıkışı! Kendilerini ve birbirlerine duyduğu aşkı çığlık çığlığa ve sessizce inkâr etseler de, aşkları ortalığı yakıp kavuruyor!Alexander, hissiz, acımasız, yakışıklı, güçlü ve zengin… Daha küçücük bir çocukken öğrendi bütün bu özelliklere sahip olabilmeyi. O hislerini acımasızca rafa kaldırmış, kendi sonuna doğru ilerliyordu. Ama bilmediği, her sonun bir başlangıca gebe olduğuydu. Heaven karşısına çıktığında bütün inançları ters yüz olurken, kendi sonu birdenbire başlangıcı olduğunda ne yapacağını elbette bilemezdi.Heaven; masum, saf ve kırılgan bir papatya… Cennetten gelen bu sessiz melek, tüm korkularını kendine zırh yaparak kökleri ile tutunduğu topraklarında, Alexander'ın fırtınasına karşı direnirken, bir aşk ateşi yakmak için geldiğinde asla tek bir yananının olmayacağını bilemezdi.Var olmadığını zannettiği kalbi boğulurcasına çırpınırken soluksuz kalarak tekrarladı: "Hissetmiyorum, hissetmiyorum, hissetmiyorum…"(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 528Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Postiga 


Gösterdiği arkadaşlığa, bağlılığa karşı hissiz kalamazdı, onun boynuna sarıldı. M. Yesarî. Duygusu, duyarlığı olmayan, hissiz. Katı yürekli, umursamaz, hissiz. Insensitive. Apathetic.