Otomatik Alice Gelecekten Masallar

Jeff Noon - OTOMATİK ALİCE GELECEKTEN MASALLAR YAPBOZLARIN PEŞİNDE kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Alice kendini bir anda 90'ların Manchester'da buluyor.

Responsive image
YAZAR
Jeff Noon
DOSYA BOYUTU
9,46 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786055711061

Otomatik Alice Gelecekten Masallar harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jeff Noon. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Jeff Noon'den Otomatik Alice Gelecekten Masallar kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Jeef Noon, Alice Harikalar Diyarında kitabının 1860 yılında yayınlandığından beri hiçbir yazarın cesaret edemediği bir işe kalkıştı ve hikayenin üçüncü serüvenini yazdı.Serüven, Alice'in zamanda sıçramasıyla başlıyor. Alice kendini bir anda 90'ların Manchester'da buluyor. Bu tuhaf yolculuğu sırasında, sayısız şekil değiştirmiş yaratık, şaşırtıcı dil oyunları ve Jimmy Hendrix'ten Ouentin Tarantino'ya kadar pek çok popüler kültür ikonuyla karşılaşıyor. Tıpkı bir matematikçi gibi heraşamasının hesap edildiği ve tasarlandığı kusursuz bir yapboz romana dönüşen Otomatik Alice, okurları eğlenceli ve şaşırtıcı bir dünyaya davet ediyor.Edebiyata meraklı okurların ve Alice'in dünyasından keyif alanların kaçırmamaları gereken bir kitap."Kültleşmeyi hak eden bir kitap... Cyberpunk'ın son noktası." - Maxim"Carroll'ın stilini zahmetsizce yakalıyor... Çağdaş sınırlarda garip bir Alice." -Mail on Sunday"Vahşi bir psikedelik hayal." - Manchester Evening News"Noon'un Alice güncellemesi, Carroll'ın başyapıtlarına göre biraz daha endişe yüklü olmakla beraber, Carroll'a göre çok daha özbilinçle yazılmış bir roman.Kendini Borgesvari bir labirentin ortasına yerleştiren Noon, kendi mistik dünyasına bir yandan katkıda bulunurken bir yandan da onu eksiltiyor." - Richard Gehr"Noon'un kalemi çılgın, paramparça ve yırtılmış bir rüzgâr siperi gibi haşin." - TimesSayfa Sayısı: 232Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Postiga 


Otomatik Alice - Jeff Noon hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Otomatik Alice. Gelecekten Masallar (Yapbozların Peşinde).