Pür Neşe

Pür Neşe - Cüneyt İnay. Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Cüneyt İnay
DOSYA BOYUTU
1,27 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055711870

Bir Pür Neşe kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Pür Neşe kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Cüneyt İnay tarafından yazılmıştır.


"Geniş Aile" Dizisinin Genç Senaristi Cüneyt İnay İlk Kitabı "Pür Neşe" Okurların Karşısına Çıkıyor "Hani marketlerde ya da mağazalarda sıra gelince kasiyer sorar 'Mağazamızın ya da marketimizin indirim kartı var mı?' diye. Biz de hep 'Var ama evde' deriz. İşte bunu demekle 'Hayır yok' demek arasında bir fark yok. Bu aslında kendimizi eksik hissetmekle alakalıdır, aslında indirim falan da beklemiyoruz.Var olduğunu belli etmemiz gerekir. Çünkü kasanın önündeki sırada herkes ile belli bir eşitlik hatta biraz üstünlük istiyoruz. Çünkü bunu belirtince indirim fırsatını elinizin tersiyle itmemizin bize bir karizma eklediğini düşünüyoruz.Bu kitabı alıp kasaya gittiğinizde bu yazılanlara okumasaydınız yine aynısını yapacaktınız. Çünkü ben de yapıyorum. O yüzden sık sık gelip kendi kitabımın arkasını okuyorum.Hatta bazen içini de okuyorum, oysa bu kitap bende var ama evde..."Sayfa Sayısı: 136Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Postiga 


Pür Neşe-Postiga Yayınları-9786055711870-Cüneyt İnay-%38 indirimli. Pür Neşe. KAPAT. %40 indirimli.